Медичні послуги
ПН-ПТ:за записом
  • UA
  • |

Міжреберна невралгія - блокада та пульсова радіочастотна денервація

Маєте запитання
ми передзвонимо або напишем в Viber

Міжреберна невралгія - блокада та пульсова радіочастотна денервація міжреберних нервів

 

  • У Вас є скарги на постійний інтенсивний біль (як удар струмом або пекучий) в грудній клітці спричинений перенесеною травмою з переломами ребер або операцією на грудній порожнині. постгерпепичною неврілгією, метастазами в ребра, посилюється в вечірній час та не зміноється при рухах?
  • Медикаментозне лікування лікування  не дало достатній позитивний знеболюючий ефект?

Біль  пов'язаний з пошкодженням або запаленням міжреберних нервів в місці проходження під нижнім краєм кожного ребра та має характер  нейропатичного.

Одним з методів лікування хронічного больового синдрому в грудній клітці є: лікувально-діагностична блокада та «пульсова радіочастотна денервація міжреберних нервів»

      

Опис маніпуляції: під контролем ультразвуку під місцевою анестезією виконується блокада міжреберного нерва місцевим анестетиком з кортикостероідом тривалої дії.

У випадку ефективності блокади, але нетривалому ефекті, можливо проведення маніпуляції «пульсова   радіочастотна денервація».

Виконується встановлення спеціальної голки для радіочастотних процедур по визначеному межребір’ю до міжреберного нерва.

Наступний етап —  це   стимуляція    струмом 50 Hz, через електрод, який підключений до радіочастотного генератора   RADIONICS, з’являється типовий біль, що підтверджує правильне положення голки біля нерва.

Далі, проводиться «пульсова радіочастотна денервація» при t 40-42 *С до 6 хв., під час якої навколо кінчика голки в зоні міжреберного нерва під дією електромагнітного поля  створюється ефект  нейромодуляції (затримка провідності нервових імпульсів). 

Ефект процедури «пульсова радіочастотна денервація» відчувається вже на протязі першого тижня. Задовільний ефект за даними світової літератури вважається  зниженням рівня болю на 50-80% тривалістю 6-12 місяців, а іноді до 2 років.  За необхідності процедуру можна  повторити. 

 Ми намагаємося завжди досягти відчутного результату.

Можливі ускладнення блокади та маніпуляції «пульсова радіочастотна денервація міжреберних нервів» :

  • пневмоторакс (накопичення повітря в грудній клітці), гемоторакс (крововилив в порожнину грудної клітки), але вкрай рідко, так, як маніпуляція проводиться під контролем ультразвуку
  • інфекційні ускладнення до 1%
  • тимчасове посилення болю

Блокаду та маніпуляцію «пульсова радіочастотна денервація міжреберних нервів» ми проводимо на базі Центру сучасної хірургії  «SPINEX» м. Вінниця.  До нас часто за допомогою   звертаються пацієнти з міст Одеса, Хмельницький, Житомир, Черкаси.

>>>  Контакти

Данильчук Є.В.

лікар-анестезіолог Центру сучасної хірургії «SPINEX»

>>> Лікар

Вас зацікавила маніпуляція радіочастотна денервація міжреберних нервів? - Звертайтесь

>>>  Інші маніпуляції

 

Маєте запитання
ми передзвонимо або напишем в Viber
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram